Головна Новини «Київстар» оголосив про компенсації для абонентів

«Київстар» оголосив про компенсації для абонентів

by Max
«Київстар» оголосив про компенсації для абонентів

У компанії заявили, що повністю відновили усі сервіси, які постраждали через хакерську атаку.

Оператор мобільного зв’язку «Київстар», який минулого тижня піддався хакерській атаці, оголосив про компенсації для абонентів. Як повідомили на офіційній сторінці компанії у фейсбуці, «Київстар» вирішив скасувати планову плату за тариф для всіх своїх користувачів, а також виділяє 100 млн гривень на потреби ЗСУ.

«Нарешті можемо повідомити, що повністю відновили усі сервіси, які постраждали через хакерську атаку. Вдячні кожному, хто продовжував підтримувати та вірити в нас. Саме тому наша команда скасовує наступну планову плату за тариф для своїх користувачів, а також виділяє 100 тисяч гривень на потреби ЗСУ», – повідомили в соцмережі.

Додають, що планова тарифна плата не буде стягуватись, зокрема, у абонентів передплати, контракту та контрактних абонентів з послугою «Домашній Інтернет» із 22.12 по 21.01; бізнес-клієнтів на послуги мобільного та фіксованого зв’язку з 1.01 по 31.01; користувачів «Домашнього Інтернету» та «Все разом» з 1.01 по 31.01.

Нагадаємо, зранку 12 грудня абонент «Київстар» залишилися без зв’язку. Згодом в компанії заявили, що це сталося внаслідок потужної хакерської атаки. Увечері 13 грудня голосовий зв’язок почав відновлюватися, а деякі сервіси запрацювали впродовж тижня.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.