Головна Політика Київрада перейменувала Повітрофлотський проспект у столиці на честь Повітряних сил

Київрада перейменувала Повітрофлотський проспект у столиці на честь Повітряних сил

by Max
Київрада перейменувала Повітрофлотський проспект у столиці на честь Повітряних сил

Київська міська рада підтримала перейменування Повітрофлотського проспекту на проспект Повітряних сил. За відповідне рішення на засіданні 8 лютого проголосували 88 депутатів.

«Відсьогодні в Києві є проспект Повітряних сил України! Слава нашим захисникам! Слава Україні!» – прокоментував рішення міський голова Віталій Кличко.

Раніше Повітрофлотський проспект у Києві пропонували перейменувати на Повітрянофлотський або ж на проспект Європейського Союзу, але ці пропозиції не підтримали.

Читайте також: «Площа Українських Героїв». Київська влада перейменувала кілька станцій метро

Також сьогодні ж міська рада не підтримала перейменування Повітрофлотської вулиці на Повітрянофлотську. На сьогоднішньому порядку денному Київради – ще декілька рішень про зміну топонімів у столиці.

У Києві регулярно змінюють назви, пов’язані з Росією або радянським періодом. Зокрема, в листопаді 2023 року міська влада перейменувала низку бібліотек.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.