Головна Life style Кущ півоній більше не гнутиметься під вагою квітів: як підв’язати його без опор

Кущ півоній більше не гнутиметься під вагою квітів: як підв’язати його без опор

by Max

Розкішні півонії прикрашають сади навесні та влітку, проте, щоб цвітіння було довгим та пишним, без догляду не обійтися. Полив, підживлення та видалення бур’янів – важливі справи при вирощуванні багатьох культур. Але у випадку з півонією є ще один нюанс.

Догляд за кущами

Досвідчені садівники підв’язують рослини до того, як розпустилися бутони. Це потрібно для того, щоб стебла півонії не зламалися під вагою квітів.

Але не всі дачники знають, як це зробити правильно. Існує один простий та ефективний спосіб підв’язки розкішного куща.

Підв’язка півонії

Рослини підв’язують звичайною мотузкою або використовують плоску пластикову стрічку. Вони є у господарстві або їх можна знайти у садових магазинах, тому користуються популярністю у дачників.

Кущі просто обертають довкола. Головне, зробити підв’язку ближче до основи. Тоді між гілками півонії повітря буде краще циркулювати, а все листя отримує максимум світла.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.