Головна Life style Кулінари розповіли, з яких частин курки найсмачніший бульйон

Кулінари розповіли, з яких частин курки найсмачніший бульйон

by Max

Теоретично з будь-якої частини курки можна зварити бульйон. Якщо ж підходити до його приготування більш обґрунтовано, то є певні нюанси. Про них поговоримо детальніше далі в статті.

Подробиці

Найперше потрібно знати ціль використання бульйону. Ви будете з нього варити суп, борщ чи він потрібен для соусів, ризото чи ін. Залежно від цього потрібно орієнтуватися, з якої частини кури краще його зварити.

Для супів та соусів можна придбати бульйонний набір. Також підійдуть крила, інші частини з кісточками та невеликими шматочками м’яса. Для дієтичних страв він — те, що треба. Навіть подати його в чашці до налисників також буде актуально.

Для більш насиченого бульйону краще відварювати гомілки та стегна. В цих частинах і м’яса достатньо, і кісточка є. Найжирніша частина — спинка. З неї бульйон також буде поживним та жирнішим.

Якщо вам потрібен бульйон для дитячого харчування, рекомендується використовувати куряче філе. Вона найбільш дієтична з усіх частин курки. Це не буде наваристий бульйон, але значно смачніше, ніж готувати на воді.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.