Головна Life style Кулінари розповіли про причини, чому млинці рвуться

Кулінари розповіли про причини, чому млинці рвуться

by Max

Прикро бачити, коли млинці рвуться. Потрібно шукати причину, чому так сталося. Досвідчені кулінари знають причини  таких негараздів. Пропонуємо й вам про них почитати, щоб ваші млинці завжди були досконалими.

Подробиці

Перша причина полягає в тісті. Подивіться на консистенцію. Якщо тісто надто рідке, млинці точно будуть рватися. За консистенцією воно повинно нагадувати рідку, але сметану.

Якщо в тісті немає яєць, воно втрачає еластичність. Додавайте курячі яйця або ж використовуйте продукти, які можуть їх замінити.

Не всі звертають увагу на температуру молока. Беруть з холодильника та наливають в миску. Найкраще робити на теплому молоці чи кефірі. І не перебільшуйте норму цукру та олії.

Звичайно, багато чого залежить від якості борошна. Якщо воно містить мало клейковини чи є старим, млинці також будуть рватися.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.