Головна Life style Кухонні штучки: лайфхаки, про які знає не кожна господиня

Кухонні штучки: лайфхаки, про які знає не кожна господиня

by Max

Думка щодо різних дрібних та не дуже кухонних прибамбасів у різних людей є кардинально протилежною. Хтось вважає, що це зайвий мотлох, застосування якому знаходиться від сили кілька разів на рік, хтось же, бачачи нову штуковину, тут же її купує, і триває це нескінченно, адже ринок постійно розвивається і пропонує споживачеві все нові й нові корисні пристрої.

Подробиці

Чи не такі вже й корисні? Однозначної відповіді це питання немає, але, можливо, цей огляд допоможе вам зробити свій вибір.

Спрей для олії – надзвичайно корисна штуковина, особливо для тих, хто стежить за своєю фігурою. Ви коли-небудь замислювалися про те, як приготувати яйце-пашот або, наприклад, омлет і не використати занадто багато олії? Саме для таких випадків і вигадали спрей для олії.

Один пшик випускає від одного до півтора мілілітрів, покриваючи при цьому маслянистою плівкою половину невеликої сковорідки, тобто для того, щоб посмажити яєчню, вам тепер цілком вистачить 2-3 мл олії.

Пляшечка для приготування рідких соусів та салатних заправок теж дуже корисний винахід. Адже якщо ви готуєте густий соус, то можна подати його до столу в невеликому відкритому соуснику, що нагадує салатну тарілку, але дуже маленьку.

А що робити, якщо заправка для салату рідка, наприклад, із суміші олії, перцю, бальзамічного оцту та лимонного соку? Ось для таких заправок створені ці чудові пристрої, в яких можна і зберігати, і подавати салатні заправки.

Пристрій для зберігання зелені у вертикальному положенні. У нижню частину такого пристрою наливається вода, що підживлює зелень, а верхня частина прикриває листя від висихання. Красива стильна штуковина, що тішить око.

На жаль, це її єдина перевага, враховуючи те, що всі сучасні холодильники оснащені зоною свіжості, в якій і без будь-яких спеціальних пристосувань зелень можна спокійно зберігати тривалий час.

Подрібнювачі часнику бувають дуже різними за своєю формою та методом застосування, проте немає нічого кращого за старий зручний металевий пристрій – «прес для часнику».

Його дуже зручно використовувати в тих випадках, коли потрібно подрібнити часник для додавання в соус або приправу. Якщо ж вам часник потрібен тільки для легкої ароматизації масла, на якому ви збираєтеся обсмажувати, то потрібно просто покласти зубочок часнику на обробну дошку, зверху прикрити плоскою частиною ножа і придавити.

Після цього розчавлений зубчик часнику обсмажується в рослинній олії протягом 1,5-2 хвилин, дістається звідти і викидається. Олія для смаження, ароматизована часником, готова.

Зрозуміло, це далеко не всі кухонні штучки, які пропонують магазини. Їх ще дуже багато.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.