Головна Life style Кухарі поділилися, як найпростіше приготувати шпинат

Кухарі поділилися, як найпростіше приготувати шпинат

by Max

Шпинат корисний. Про це всі знають. А от способи приготування залишаються не всім відомими. Не треба сильно мудрувати, щоб його подати до столу. Шпинатом можна доповнити порцію м’яса з гарніром або й без нього. Розповідаємо найпростіший спосіб приготування.

Подробиці

Шпинат беріть стільки, скільки вам потрібно. Пам’ятайте, навіть найбільша кількість стане малою, бо він має властивість дуже зменшуватися в об’ємі під час термічної обробки.

Розігрійте сковороду  з олією. Викладіть шпинат. Окремо натріть кілька зубчиків часнику та змішайте з сіллю, щоб вийшла паста. Додайте чайну ложку до шпинату. Таким чином обсмажте зелене листя та викладіть потім на тарілку.

Це найпростіший спосіб приготування шпинату. Завдяки часнику він отримує пряний смак та приємний аромат. Шпинат сам по собі досить нейтральний, тож в парі з часником він стає ідеальним корисним доповненням до страв.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.