Головна Новини Корпус бази відпочинку «Чайка» в Головчинцях відремонтують за 30 мільйонів гривень, щоб розмістити переселенців

Корпус бази відпочинку «Чайка» в Головчинцях відремонтують за 30 мільйонів гривень, щоб розмістити переселенців

by Max

Планується зробити термомодернізацію спального корпусу бази.

Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Чайка” Хмельницької міськради уклав дві угоди з ТОВ “Науково-виробнича компанія “Укренергозбереження” щодо проведення ремонтних робіт загальною вартістю 29,8 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Мова йде про капітальний ремонт із впровадженням заходів термомодернізації зовнішніх конструкцій двох будівель спального корпусу для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб. Сам табір занходиться у селі Головчинці. 

Угоди уклали без проведення торгів. Планується, що роботи будуть виконані до 20 травня.

Нещодавно сайт “Є” писав, що у Хмельницькій громаді планують термомодернізувати низку навчальних закладів та бюджетних установ. Зокрема, депутати виділили понад 200 мільйонів гривень на термомодернізацію і підвищення енергоефективності бюджетних установ. Загалом на такі потреби цього року загальна сума витрат складе 251 мільйон гривень.

«Плануємо повністю термомодернізувати шість навчальних закладів, корпуси міської та інфекційної лікарень, частину закладів соціальної сфери, частину корпусів табору «Чайка», а також завершити термомодернізацію Палацу творчості», – зазначали в міській раді.

ТОВ “Науково-виробнича компанія “Укренергозбереження” зареєстроване у Івано-Франківську. Директором та засновником є Юрій Мурдзак.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.