Головна Life style “Копчена” скумбрія в домашніх умовах: хитрий рецепт

“Копчена” скумбрія в домашніх умовах: хитрий рецепт

by Max

Ціна на копчену скумбрію, як то кажуть, кусається. Але можна її приготувати власноруч, навіть не маючи коптильні. Смак і вигляд буде нагадувати класичну магазинну рибу, проте процесу копчення не буде.

Подробиці

Дві скумбрії треба помити, видалити голову і нутрощі. Особливу увагу зверніть на чорні плівки всередині рибини: їх не має бути. Хвіст не відрізайте, адже його треба проткнути дерев’яними загостреними паличками і тоді опустити скумбрію в відрізану на ¾ дволітрову пляшку від води.

Залити маринадом. У 2 л води зварити 2 жмені лушпиння від цибулі та 4 ст. л. (можна замінити 4 пакетиками) чорного чаю. Додати 6 ст. л. із гіркою солі, 3 ст. л. цукру, коріандр, лавровий лист, духмяний і чорний перець. Все це варити на малому вогні 15 хв.

Остудити, процідити і залити ним рибини в пляшках. Накрити харчовою плівкою і покласти в холодильник на 3 доби. Потім витягнути рибини, витерти паперовим рушничком, змастити олією, щоб блищали. «Копчена» скумбрія готова. Хай смакує!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.