Головна Новини Компанія Гереги виграла торги на право оренди 50-ти гектарів кагатного поля у Городку

Компанія Гереги виграла торги на право оренди 50-ти гектарів кагатного поля у Городку

by Max

Землю передадуть в оренду на 35 років.

Городоцька міська рада провела торги з продажу права оренди на земельну ділянку площею понад 50 гектарів землі. За землю переможець торгів планує заплатити 1,7 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж права оренди на земельну ділянку (колишнє кагатне поле) площею 50,1856 гектара. Ділянка призначена для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості та розташована на Заводській площі. В цілому вартість ділянки оцінюють у 55 мільйонів гривень.

Початкова вартість права оренди була 1 мільйон 663 тисячі гривень. На торги прийшли два учасника: ТОВ “Епіцентр К” та ТОВ “Веллард”.

За даними “Харківського антикорупційного центру”, серед засновників ТОВ “Веллард” є мешканка Донецька Юлія Пампура. Раніше вона була засновницею фірми “Лайнсейл”. Зараз фірма записана на Андрія Пампуру. Останній має такий самий ПІБ як і брат колишнього очільника регіонального фонду держмайна часів Януковича.

За даними медіа, у 2013 році Фонд, який очолював Максим Пампура”, за льготними умовами передавав шахти структурам Олександра Януковича.

Переможцем торгів стало ТОВ “Епіцентр К”, співвласником якого є нардеп Олександр Герега. Фірма запропонувала за право оренди ділянки один мільйон сімсот одну тисячу гривень.

Планується, що землю віддадуть в оренду на 35 років.

Раніше сайт “Є” писав, що компанія Гереги придбала за 15 мільйонів гривень землю у Шепетівці, де мали створити агропромисловий парк

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.