Головна Новини Коли і як зараховуватимуть у школи і садочки Хмельницького

Коли і як зараховуватимуть у школи і садочки Хмельницького

by Max

У департаменті освіти оголосили терміни подачі документів.

Цьогоріч процедура зарахування у перші класи в школах Хмельницького не змінюється. Зараховуватимуть дітей традиційно – відповідно до території обслуговування. Як розповіли сайту «Є» у міському департаменті освіти та науки, попередньо встановлено, що прийом документів у загальноосвітніх закладах цього року триватиме протягом місяця.

«Якщо будуть якісь непередбачувані ситуації, як це було минулого року, то будемо відтерміновувати прийом заяв. Поки що це заплановано з 1 по 31 травня. До заяви на зарахування потрібно додати копію свідоцтва про народження дитини та підтверджуючий документ про реєстрацію місця проживання на території, яка закріплена за закладом. Керівництво закладу розглядає заяви і першого червня здійснює етап зарахування», – розповідає виконувачка обов’язків директорки міського управління освіти та науки Ольга Кшановська.

Ті, хто мешкає не за офіційним місцем реєстрації проживання, повинні принести до навчального закладу будь-який документ, який підтверджує їхнє місце проживання у місті. Це може бути довідка ОСББ, договір про оренду, акт від сусідів, які засвідчують, що вони проживають на тій, чи іншій території.

«Батьки чи опікуни особисто приносять документи на зарахування в паперовому варіанті. Якщо є якісь загрози, безпекова ситуація, то ми дозволяли минулого року і в цьому році варіант попередньої рестрації в електронному форматі. Але потім все рівно адміністрація буде телефонувати до батьків про те, щоб вони принесли необхідні документи», – додають в департаменті.

Зарахування у дитсадки громади теж розпочнеться у травні. Відбуватиметься це згідно з електронною чергою, тож батькам варто буде слідкувати за її оновленням. У разі зміни статусу заяви з «Прийнята спеціалістом» на «Допущено до зарахування» потрібно буде звернутися до навчального закладу з відповідними документами.

Читайте також: Ремонти шкіл і будівництво укриттів: як у Хмельницькому цьогоріч фінансуватимуть освіту

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.