Головна Новини «Код пам’яті»: У Хмельницькому розміщуватимуть на кубах Героїв QR-коди з біографією захисників

«Код пам’яті»: У Хмельницькому розміщуватимуть на кубах Героїв QR-коди з біографією захисників

by Max
«Код пам’яті»: У Хмельницькому розміщуватимуть на кубах Героїв QR-коди з біографією захисників

QR-код буде спрямовувати людину на конкретну сторінку, де буде міститися біографія Героя, а також фото та відео з ним.

Хмельничанин Дмитро започаткував ініціативу «Код пам’яті». Вона полягає у тому, щоб розміщувати QR-коди на центральних кубах Героїв. Це дозволить дізнатися більше про захисників, ділиться Дмитро на своїй сторінці у соціальних мережах.

Він пояснює, що кожен такий QR-код буде спрямовувати людину на конкретну сторінку, де буде міститися біографія Героя, а також його фото та відео. Цю сторінку створюватимуть у співпраці з родинами, друзями та побратимами полеглих воїнів. Ініціатива є безкоштовною.

Перша така сторінка була створена у пам’ять про хмельничанина Віталія Поліщука, який у цивільному житті був велоактивістом і головою правління громадської організації «Критична маса Хмельницький». Інформацію надала його дружина Анастасія.

«Як для родини загиблих, так і взагалі для всіх українців дуже важливо, аби пам’ять про наших військовослужбовців, тих людей які віддали життя за Україну, зберігалася, жила. Щоб людина не просто проходила повз і читала 4 стрічки, а була можливість зупинитися, почитати що ця людина робила у цивільному житті, чим вона відзначилась для України. Що вона любила, чим захоплювалась», – ділиться Анастасія.

Нині до Дмитра звернулися понад 10 сімей зробити «Код пам’яті» і для їхніх близьких, що віддали життя у боротьбі за Україну. У майбутньому засновник ініціативи планує створити реєстраційну форму, аби люди могли самостійно вносити біографічні дані захисників.

Читайте також: На Хмельниччині продовжують облаштовувати укриття для школярів

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.