Головна Life style Кліп про біженців від Могилевської (відео)

Кліп про біженців від Могилевської (відео)

by Max

Співачка Наталя Могилевська презентувала кліп на свою нову пісню. Композиція має назву Я повертаюсь. Виконавиця присвятила її українцям, які покинули домівку через повномасштабну російську війну. Ролик опубліковано на YouTube, інформує KURAZH.

“Хочу розповісти, як народилася ідея відео. Насправді, це відома цитата найвідомішого кадра Сергія Параджанова із фільму Колір граната. Український режисер, який вважається найкращим і найвідомішим культовим у світі. Він лежить і навколо нього величезна кількість книжок. Кожна книжка це долі людей. І навчитися чомусь можна тільки спостерігаючи, будучи уважними і з повагою ставитися до людей на планеті Земля. До їх долі, до їх страждань, тому, що кожна книжка, це історія кожної людини. Екрани навколо мене, це долі різних людей, які я зустрічала з 24 лютого під час війни”, – прокоментувала роботу Могилевська.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.