Головна Life style Кінологи розповіли скільки годин на день потрібно вигулювати собаку

Кінологи розповіли скільки годин на день потрібно вигулювати собаку

by Max

Вигулювати собак потрібно не п’ять хвилин, а щонайменше дві години, порадили фахівці. Вони пояснили, що це потрібно для нормального метаболізму вихованців. За словами кінологів, під час прогулянок потрібно виділити час для тренувань тварини, інформує KURAZH.

П’ять хвилин вранці, п’ять хвилин увечері недостатньо для того, щоб підтримувати нормальний метаболізм організму собаки. Дві години потрібно постаратися забезпечити. Протягом цих двох годин людина може просто ходити, гуляти, собака може природні потреби свої справляти. Але якийсь час, серіями по дві, три, п’ять хвилин, потрібно витратити на відпрацювання дисциплінарних навичок, сказали експерти.

Вони пояснили, що тренування потрібні для відпрацювання слухняності улюбленця в критичній ситуації, коли собака має з першої спроби виконати вимогу господаря: зафіксуватися, підійти або припинити небажані дії. Також фахівці рекомендували провести частину часу на дресирувальному майданчику, освоюючи подолання перешкод.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.