Головна Life style Кіану Рівз хоче одружитись: що відомо

Кіану Рівз хоче одружитись: що відомо

by Max

Канадський актор Кіану Рівз таємно планує одружитися зі своєю дівчиною-художницею. Для зірки шлюб з Александрою Грант буде першим.

Обраницею актора стала американська художниця Олександра Грант. Відомо, що раніше актор мав серйозні стосунки з акторкою Дженніфер Сайм, яка загинула в автокатастрофі у квітні 2001 року, інформує KURAZH.

 Як повідомляє видання RadarOnline, посилаючись на джерело, близьке до пари, видання повідомило, що влітку 58-річна зірка Голівуду хоче провести церемонію максимально конфіденційно, щоб не привертати зайвої уваги до важливої події у їхньому житті.

“Вони хочуть зберегти все таємно, за винятком членів сім’ї та кількох близьких друзів”, – розповів інсайдер.

Варто зауважити, що кохання пари розквітло після спільної роботи над книжкою 2011 року під назвою Ода щастю. Деякий час вони залишалися просто друзями, але згодом вони підтвердила свій роман.

Стосунки Кіану Рівза та Олександри Грант розпочалися у 2011 році. Тоді пара спільно працювала над книгою “Ода щастю”. Це була перша книга для Рівза як письменника, а для Грант як художниці.

2015 року у межах резиденції в Центрі сучасного мистецтва в місті Омаха, штат Небраска, Грант зняла документальний фільм під назвою “Відвезти Лену додому” (Taking Lena Home). У фільмі йшлося про повернення викраденого надгробного пам’ятника до села Небраски. 2017 року Кіану Рівз та Олександра Грант створили невелику видавничу компанію під назвою X Artists Books.

Спершу вони дружили, але у 2019 році, після романтичної вечері в ресторані, вони потрапили до заголовків газет як закохана пара. Під час прем’єри стрічки “Джон Вік 4” Кіану Рівзу зробили пропозицію руки та серця.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.