Головна Life style Керамічний, пластиковий або скляний: який горщик для орхідеї вибрати

Керамічний, пластиковий або скляний: який горщик для орхідеї вибрати

by Max

Горщики, призначені для вирощування кімнатних квітів, виготовляють із різних матеріалів. Експерти діляться рекомендаціями щодо вибору вазону для орхідеї.

Подробиці

За словами фахівця, найкращим рішенням для розміщення фаленопсису стане пластиковий горщик.

Пояснюється це тим, що в глиняному кашпо коріння рослини приростатиме до пористих стінок, через що ви обов’язково їх травмуєте в процесі пересадки.

Крім цього, важливе значення має колір горщика.

Оптимальний варіант – прозорий, у крайньому випадку, білий.

Подібне колірне рішення вбереже горщик від нагрівання під сонячним промінням, у зв’язку з чим коріння орхідеї не постраждає від високих температур.

Зрештою, не можна не згадати про необхідність наявності дренажних отворів, адже для відмінного самопочуття фаленопсису необхідний якісний повітрообмін. До того ж у цьому випадку ви захистите рослину від можливих застоїв води.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.