Головна Life style Кендалл Дженнер показала витончені образи сидячі оголеною на коні (фото)

Кендалл Дженнер показала витончені образи сидячі оголеною на коні (фото)

by Max

27-річна модель і зірка реаліті Кендалл Дженнер стала обличчям зимової рекламної кампанії Stella McCartney на 2023 рік. У рекламі, яку бренд представив у своєму Instagram, вона позує в дуже вишуканому образі, сидячи на спині величного сріблястого коня, пише KURAZH.

В цьому вразливому образі зірка демонструє високі чорні чоботи до стегна з тваринним веганським принтом від McCartney та відповідну сумку Falabella з ланцюжком – і нічого більше.

Фотографії для рекламної кампанії були зроблені Гарлі Вейром на солончаках Камарга у Франції. Ця локація відома своїми білими поні, які також взяли участь в осінньому показі модного будинку за сприяння кіннозаводчика Жана-Франсуа Піньона.

На іншому кадрі Дженнер з’являється в червоному платті, сідаючи верхи на кобилі, і тримає чорну сумочку.

На третій фотографії Дженнер демонструє балетну позу в чорному боді з довгими рукавами та глибоким вирізом, а також широких штанах. Один з коней на знімку різко встає на диби праворуч від неї.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.