Головна Life style Кендалл Дженнер підкорила захід 818 Tequila в провокаційному образі (фото)

Кендалл Дженнер підкорила захід 818 Tequila в провокаційному образі (фото)

by Max

На заході 818 Tequila, що пройшов минулими вихідними, засновниця модельного агентства та супермодель Кендалл Дженнер вражала відвертим стилем, пише KURAZH.

27-річна зірка телевізійного шоу та модельна іконка Кендалл Дженнер блиснула вражаючою фігурою у вбранні з прозорою та “голою” естетикою.

Зустріли знаменитість під час вечірки, присвяченої її власному алкогольному бренду 818 Tequila. Вона вибрала неперевершений образ для заходу, який відбувався в нічному клубі Delilah у стилі артдеко в Західному Голлівуді, і стала прикладом стилю для численних фанатів.

Кендалл вдягла середньої довжини сукню Gucci з блідо-рожевою напівпрозорою тканиною та зеленим мереживним візерунком на одному плечі. Цей образ показує, що тенденція прозорого одягу має безмежні можливості — Дженнер наділа сукню навіть поверх прозорої нижньої білизни в тон тіла.

Модель підкреслила свій стиль туфлями на плоскій підошві Gucci та сумкою з відомого бренду з монограмою, зеленими деталями та коштовним ремінцем, який чудово підійшов до її взуття.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.