Головна Life style “Капітан Америка” Кріс Еванс таємно одружився: деталі

“Капітан Америка” Кріс Еванс таємно одружився: деталі

by Max

Американський актор зі всесвіту Marvel Кріс Еванс одружився з 26-річною португальською акторкою Альбою Баптистою.

Як повідомляє KURAZH, про це пише PageSix.

За інформацією інсайдерів, таємна весільна церемонія відбулася в приватному маєтку в Кейп-Коді, Массачусетс, і була “жорстко засекречена”. Запрошених гостей попросили підписати папери “про нерозголошення”, а також вилучили телефони перед урочистістю.

Стати свідками чудової події Кріс і Альба запросили родичів і найближчих друзів. Крім того, на церемонії були присутні колеги актора з фільму Marvel, зокрема Роберт Дауні-молодший, Кріс Гемсворт і Джеремі Реннер.

Історія стосунків

У листопаді 2022 року зірка “Капітана Америки” вперше спровокував чутки про роман з юною акторкою. Тоді інсайдери повідомляли, що пара разом понад рік, проте не планує афішувати свої стосунки.

“Вони закохані, і Кріс ніколи не був таким щасливим, — сказав інсайдер, який уже на той момент називав їхні стосунки “серйозними”. — Його сім’я і друзі обожнюють її”.

В інтерв’ю People у листопаді минулого року знаменитий актор розповів про бажання створити сім’ю.

Після оприлюднення роману, пару стали частіше бачити разом, а за деякий час, у січні, Кріс офіційно підтвердив свої стосунки з Альбою в милому відео, в якому він і його обраниця намагаються налякати один одного. У підписі він сказав, що озирається назад на 2022 рік, додавши три смайлики з червоними сердечками, які дали зрозуміти, що він закоханий у дівчину.

Альба Баптиста — дочка бразильського інженера і перекладачки з португальської мови. Вона говорить п’ятьма мовами: англійською, французькою, німецькою, португальською та іспанською.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.