Головна Новини Кам’янчанин, який «інвестував у кріптовалюту», втратив майже 16 тисяч гривень

Кам’янчанин, який «інвестував у кріптовалюту», втратив майже 16 тисяч гривень

by Max

Декілька мешканців області стали жертвами шахраїв.

За минулу добу на Хмельниччині надійшло декілька звернень від людей, які стали жертвами невідомих шахраїв. Хтось повірив у виграш, дехто у вигідну інвестицію. А в підсумку – усі залишилися без власних заощаджень.

«До 55-річної мешканки села Оринин зателефонував шахрай та представився працівником мобільного оператора. Під приводом покращення мобільного зв’язку зловмисник випитав реквізити банківських карток потерпілої та заволодів грошовими коштами в сумі 37 277 гривень», – повідомили в Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції. Ще один потерпілий, 28-річний кам’янчанин, мав намір інвестувати гроші в криптовалюту та перерахував 15 860 гривень на рахунок шахраїв.

А до Шепетівського райуправління поліції надійшло звернення від жінки, яка нещодавно, під час листування в соціальній мережі, начебто виграла приз на суму 2 тисячі гривень. Шахраї, дізнавшись персональні дані її банківської картки, змогли заволодіти сумою 48 700 гривень.

Наразі правоохоронці відкрили кримінальні провадження і працюють над встановленням осіб зловмисників.

Читайте також: Дві мешканки Хмельницького району стали жертвами шахраїв

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.