Головна Політика Кабмін ухвалив постанову щодо відкриття пункту пропуску на кордоні з Румунією

Кабмін ухвалив постанову щодо відкриття пункту пропуску на кордоні з Румунією

by Max

Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка дозволить відкрити новий пункт пропуску між Україною та Румунією, повідомив під час засідання уряду 2 квітня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Сьогодні Україна та Румунія будують надзвичайно вигідне партнерство, і ми маємо на меті його постійно поглиблювати. Ухвалюємо постанову, що дозволить відкрити новий українсько-румунський пункт пропуску Біла Церква – Сігету Мармацієй», – розповів прем’єр.

Також в планах України створити дев’ять нових пунктів перетину на західному кордоні та модернізувати ще 13, повідомив Шмигаль.

На його думку, це дасть більше можливостей для українського експорту та пришвидшить секторальну інтеграцію України до Європейського союзу.

Проєкт угоди про створення нового пункту перетину кордону біля села Біла Церква над Тисою Кабінет міністрів схвалив це у серпні минулого року. Тоді повідомлялося, що він буде розрахований на пропуск вантажних транспортних засобів.

Румунія межує із Закарпатською, Івано-Франківською та Чернівецькою областями України, а також відділена від Одеської області рікою Дунай.

За даними Держприкордонслужби, між країнами є 14 пунктів перетину кордону, з них два – Порубне-Сірет та Дякове-Халмеу – призначені для перевезення вантажів автомобілями.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.