Головна Новини Із квітня змінюється вартість виготовлення закордонного паспорта

Із квітня змінюється вартість виготовлення закордонного паспорта

by Max

Громадяни, які оплатили адміністративні послуги та подали заяви для оформлення документів до 31 березня, отримають їх ще за старою ціною.

Від сьогодні, 1 квітня, в Україні змінюється вартість бланків, на замовлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон. Про підвищення цін повідомили у пресслужбі Державної міграційної служби України.

Зазначають, що у зв’язку з цим зросте і загальна вартість оформлення документа. Тепер повна вартість його оформлення протягом 20 робочих днів складатиме 958 гривень, попередня ціна була 856 гривень. За термінове оформлення, яке здійснюється протягом 3-7 робочих днів, треба буде заплатити 1598 гривень замість 1496.

У відомстві також зазначають, що ті громадяни, які оплатили адміністративні послуги та подали заяви для оформлення документів до 31 березня, отримають документи за старою ціною. Але разом з тим стара ціна не буде діяти для тих, хто оплатив адмінпослуги, проте не подав заяву для оформлення документів. Таким громадянам необхідно буде доплатити різницю за новим чинним тарифом.

Додамо, що працівниками структурних та територіальних підрозділів Міграційної служби у Хмельницькій області за березень 2024 року було оформлено 3613 – ID-картки та 5796 – паспортів громадянина України для виїзду за кордон. У відомстві нагадують, що для оформлення біометричних документів можна попередньо записатися на чергу через сервіс «Електронна черга». Перевірити стан готовності вашого документу мона на офіційному інтернет-ресурсі Міграційної служби України.

Читайте також: Хмара пилу з Сахари: метеорологи пояснили, що це за явище та чому не варто панікувати

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.