Головна Life style Хитрощі дачників: спеціалісти пояснили, навіщо на городі потрібні шишки

Хитрощі дачників: спеціалісти пояснили, навіщо на городі потрібні шишки

by Max

Іноді певні методи можуть здатися дивними і незвичайними, але, незважаючи на це, результати досвідчених дачників говорять самі за себе. Нещодавно агрономи розповіли про те, що змушує досвідчених дачників приносити на свої ділянки шишки, передає KURAZH.

Використання шишок сосни як мульчувального шару може бути ідеальним вибором для багатьох культур. Основна функція цієї мульчі полягає в затримці вологи на тривалий період часу. Шишки сосни, як правило, чудово підходять для плодових дерев і ягідних чагарників. Це не єдина причина, з якої варто вирушити в сосновий ліс.

Шишки можуть бути використані як природний засіб захисту вашого городу від равликів і слимаків. Просто розкладіть шишки вздовж периметра вашої ділянки, заштовхуючи їх у ґрунт на глибину близько 5-7 сантиметрів. Таким чином, шкідники просто не зможуть проникнути на вашу дачу. Шишки сосни являють собою простий і ефективний спосіб зберегти вологу і захистити свій сад від шкідників.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.