Головна Новини Хмельницький співак Шугар презентував пісню, яку присвятив всім хлопцям з ім’ям Олег

Хмельницький співак Шугар презентував пісню, яку присвятив всім хлопцям з ім’ям Олег

by Max
Хмельницький співак Шугар презентував пісню, яку присвятив всім хлопцям з ім’ям Олег

Це перша нова пісня виконавця у 2024 році.

Хмельницький співак та блогер Олег Шкарпета (Шугар) презентував нову пісню “Олєг”. Відео вже з’явилось на Youtube-каналі Шугара.

У світі інтернет-гумору існує велика кількість мемів про людей з ім’ям Олег. Тож співак, якого також звуть Олег, у своїй новій пісні вирішив обіграти такі меми на прикладі спілкування дівчини та хлопця.

Співак звертає увагу, що дівчині не потрібні дорогі подарунки розваги та десерти, адже в неї є “Олєг”.

Нагадаємо, що у жовтні Шугар спільно зі співачкою Вікторією Гунченко (TORIЯ) представили вже другий спільний кліп, який має назву «Ромашки».

У грудні 2023 року співак випустив пісню “Мавка”. Її він подавав цю пісню до Національного відбору міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2024», однак, не потрапив до розширеного переліку виконавців, які змагались за путівки у фінал нацвідбору.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.