Головна Новини Хмельницький плавець здобув другу медаль на чемпіонаті Європи

Хмельницький плавець здобув другу медаль на чемпіонаті Європи

by Max

Михайло Романчук знову став бронзовим призером змагань.

10 грудня в Румунії пройшов заключний день чемпіонату Європи з плавання на короткій воді. Хмельничанин Михайло Романчук, який напередодні у кваліфікації на 800 метрів вільним стилем показав другий час, сьогодні виступив у фіналі. І став бронзовим призером змагань!

У фінальному запливі з перших метрів лідерство захопив Данієл Віффен з Ірландії. Михайло ж поступово набирав обертів і на 150 метрах вже був третім, а на 300 метрах – вже другим. Та на заключних метрах Романчука зміг обійти француз Давід Обрі. Він зміг зберегти для себе «срібло», а Михайло Романчук став бронзовим призером чемпіонату Європи. Ну, а в переміг Данієл Віффен, який не просто фінішував першим, а й встановив новий світовий рекорд – 7 хвилин 20,46 секунди.

Зауважимо, для Михайла Романчука «бронза» на 800 метрів вільним стилем стала другою на цій першості. Адже 7 грудня на дистанції 1500 метрів вільним стилем хмельничанин також здобув бронзову медаль. Відзначимо й те, що на чемпіонаті Європи-2023 на короткій воді збірна України здобула дві медалі – обидві бронзові, і це медалі Михайла Романчука.

Читайте також: Рятувальник із Теофіполя став чемпіоном світу з гирьового спорту

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.