Головна Новини Хмельницькі баскетболісти повернулися з міжнародного турніру зі спортивними здобутками

Хмельницькі баскетболісти повернулися з міжнародного турніру зі спортивними здобутками

by Max

У змаганнях брали участь 116 команд з п’яти держав, Україну представляла команда з Хмельницького.

З 28 по 31 березня в місті Острава (Чехія) проходив щорічний міжнародний турнір з баскетболу EasterTournamentOstrava. В спортивних змаганнях брали участь 116 команд з Чехії, Словаччини, Німеччини, Польщі, Словенії та України. Команда баскетболістів Спортивно-культурного центру «Плоскирів» з Хмельницького була єдиною командою, яка представляла у цих змаганнях нашу країну. Про досягнення своїх спортсменів розповіли на фейсбук-сторінці Центру.

«Маємо 3 перемоги та 2 поразки. Вибороли сьоме місце з 16 команд в нашій категорії. В індивідуальних конкурсах вибороли 2 призових місця», – зазначено у дописі.

З досягненнями привітали не тільки юних баскетболістів, але й їх тренера – Наталію Довгань, а також висловили подяку за підтримку Управлінню молоді та спорту Хмельницької міськради.

Читайте також: Якою буде погода у квітні на Хмельниччині – прогноз

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.