Головна Новини Хмельницька співачка Ya Svoya випустила дебютний міні-альбом

Хмельницька співачка Ya Svoya випустила дебютний міні-альбом

by Max

Це перший альбом у кар’єрі співачки.

Хмельницька співачка Ya Svoya (Яна Загоруйко) презентувала дебютний акустичний міні-альбом “Різна любов”. Пісні вже з’явились на Youtube-каналі співачки.

Раніше співачка виставляли уривки пісень у своєму Інстаграмі. До міні-альбому увійшли чотири композиції: “Муза”, “Забери”, “Роман”, “Не повернеш”.

Нагадаємо, що у 2021 році Яна Загоруйко була учасницею шоу “Голос Країни”. Того ж року співачка взяла участь у концерті та аукціоні на підтримку дворічної Софії Коваль, якій збирали кошти на лікування.

Після початку повномасштабного вторгнення Яна Загоруйко разом з Мистецькою сотнею Хмельницького організувала кілька благодійних концертів на підтримку Збройних Сил України.

Раніше співачка виступала під творчим псевдонимом Yana Svoya, але цього року скоротила його до Ya Svoya.

Крім того, цього року у співачки вийшли дві пісні. У травні Yana Svoya разом іншою хмельничанкою ANJA випустили пісню про роздуми “Think about it”, а у липні Яна представила пісню “Слова”.

У серпні співачка вперше виступила з сольним концертом у Києві, а минулого тижня презентувала кліп на пісню “Think about it”.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.