Головна Новини Хмельницька співачка Ya Svoya вперше випустила танцювальну пісню

Хмельницька співачка Ya Svoya вперше випустила танцювальну пісню

by Max

Це перша пісня співачки після виходу дебютного альбому.

Хмельницька співачка Ya Svoya (Яна Загоруйко) презентувала нову пісню “Небезпека”. Пісня була опублікована на Youtube-каналі співачки. За словами співачки, це перша її робота у танцювальному стилі.

Спочатку співачка опублікувала відео у Тік-Ток з приспівом та оригінальним танцем, створеним для пісні “Небезпека”. Відео зібрало понад тисячу переглядів. Після чого співачка опублікувала повну версію пісні на всіх майданчиках.

Нагадаємо, що у 2021 році Яна Загоруйко була учасницею шоу “Голос Країни”. Того ж року співачка взяла участь у концерті та аукціоні на підтримку дворічної Софії Коваль, якій збирали кошти на лікування.

Після початку повномасштабного вторгнення Яна Загоруйко разом з Мистецькою сотнею Хмельницького організувала кілька благодійних концертів на підтримку Збройних Сил України.

Раніше співачка виступала під творчим псевдонимом Yana Svoya, але цього року скоротила його до Ya Svoya.

У серпні 2023 року співачка вперше виступила з сольним концертом у Києві, а також презентувала дебютний акустичний міні-альбом “Різна любов”.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.