Головна Новини Хмельницький міжшкільний навчально-виробничий комбінат ліквідували

Хмельницький міжшкільний навчально-виробничий комбінат ліквідували

by Max

Втім, його приміщення планують надалі використовувати для освітніх цілей.

Хмельницька міська рада днями вирішили ліквідувати міжшкільний навчально-виробничий комбінат, що на вулиці Проскурівській, 61. Одна з основних причин — існування подібних освітніх закладів не передбачене чинним законодавством.

Згідно з прийнятим рішенням, рішенням була створена ліквідаційна комісія. Її очолила – заступниця директора департаменту освіти та науки Ольга Кшановська. Власне представники цієї комісії мають повідомити працівників закладу про його ліквідацію та подбати про владнання усіх процедур для припинення його діяльності.

Раніше у Хмельницький міжшкільному навчальному-виробничому комбінаті можна було здобути кілька фахів. Зокрема, швачки 2-го розряду, кухаря 3-го розряду, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів 2-го розряду та секретаря керівника. Проте останніми роками нових учнів комбінат не набирав. Наразі завершується навчання тих, хто вступив туди раніше.

Як пояснював сайту «Є» заступник міського голови Михайло Кривак, чинне законодавство не передбачає існування подібних комбінатів. Крім того, він себе вичерпав — професії, яким він навчає, можна здобути в інших закладах Хмельницького.

«Ми проаналізували діяльність цього закладу. Як виявилося, професії, яким навчає комбінат, можна здобути в місцевих закладах професійно-технічної освіти, які ми фінансуємо. Тому доцільно його ліквідувати», — зазначив Михайло Кривак.

За його словами, будівлю, в якій діє комбінат, продавати не планують. Там буде створено новий заклад освіти. З його форматом ще мають визначитися.

Крім того, у будівлі комбінату в 2018 році запрацював інклюзивно-ресурсний центр №1. Він й надалі там діятиме.

Нагадаємо, наприкінці травня міська рада затвердила план оптимізації мережі шкіл у Хмельницькому.

Читайте також: Як врятувати потопельника: що робити до приїзду швидкої допомоги

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.