Головна Новини Хмельницькобленерго: до 17:00 відключень не буде

Хмельницькобленерго: до 17:00 відключень не буде

by Max

Ліміт на сьогодні збільшено.

Як повідомили у пресслужбі «Хмельницькобленерго», ліміт електроенергії на середу, 8 лютого, збільшено. Отже, сьогодні з 12:00 до 17:00 погодинних відключень не буде.

Після 17:00 відключення будуть відбуватися за Графіком погодинних відключень та охоплюватимуть лише основні черги.

Нагадаємо, наприкінці січня у відділеннях Укрпошти стартував обмін ламп розжарювання на енергоефективні. Лише за тиждень українці обміняли мільйон лампочок. Як це зробити? — Сайт «Є» підготував покрокову інструкцію.

Наразі обмін лампочок проходить лише в обласних центрах. Однак в Укрпошті обіцяють, що протягом тижня ця державна програма стартує й у містах районного значення. А до кінця лютого лампочки також з’являться у сільській місцевості завдяки пересувним відділенням. Таким чином на першому етапі громадяни у найближчі місяць-півтора зможуть обміняти до 20 мільйонів ламп.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.