Головна Новини Хмельницькі рятувальники закуповують нову техніку на понад 80 мільйонів гривень

Хмельницькі рятувальники закуповують нову техніку на понад 80 мільйонів гривень

by Max

Її планують придбати протягом року.

Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області оголосив три тендери на придбання спеціалізованої техніки. Її загальна вартість сягає 83,5 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Зокрема, очікувана вартість нової машини для пожежогасіння становить 31 мільйон гривень. Йдеться про придбання спеціальної аварійно-рятувальна машина важкого типу (САРМ-В) 4*4 з КМУ, модулем пожежогасіння та ємністю 1800/200. Спецтехніка буде складались з машини, пожежної цистерни, крана-маніпулятора. Також вона матиме освітлювальну щоглу. Висувна стаціонарна телескопічна освітлювальна щогла забезпечує освітлення місць виконання аварійно-рятувальних робіт та обладнана LED-прожекторами загальною потужністю не менше 500 Вт.

Крім того, у комплект допоміжної техніки входять ліхтарі, вогнегасники, домкрат, різаки, комплект ланцюгів для порятунку та багато іншого.

Також рятувальники оголосили торги на придбання двох оперативно-піротехнічних машин загальною очікуваною вартістю 27,2 мільйона гривень.

Оперативно-піротехнічна машина – це спеціально обладнаний транспортний засіб призначений для забезпечення оперативного прибуття особового складу піротехніків до місць виявлення вибухонебезпечних предметів, транспортування спеціального майна та спорядження. Машини повинні мати броньовані кабіни.

Також мають бути в машині саперний провід, бронежилети шостого класу, індивідуальні та групові аптечки, гідрокостюми, біноклі, бензопила та інше устаткування.

Ще один тендер оголошений на придбання спеціальної піротехнічної машини важкого типу (ПМ-В) 6*6 з краном-маніпулятором та броньованою кабіною. Очікувана вартість техніки становить 25,3 мільйона гривень. В кабіні має бути захисна стінка, яка призначена для захисту екіпажу від розльоту уламків та ударної хвилі у випадку детонації під час перевезення вибухонебезпечних предметів. В машині має бути вантажний відсік, який призначений для перевезення вибухонебезпечних предметів, вибухових речовин та засобів підриву, а також забезпечення безпеки цивільного населення під час перевезення вибухонебезпечних предметів у межах населених пунктів.

Також у комплект входить підривна машинка, прилад оглядовий типу «ПОШУК ОП-1 mini», квадрокоптери, генератор, мотопомпи, різаки тощо.

Нагадаємо, що в лютому через ворожий ракетний обстріл у Хмельницькому загинули двоє рятувальників.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.