Головна Новини Хмельницькі підприємці виготовили для військових автономну лазню на колесах

Хмельницькі підприємці виготовили для військових автономну лазню на колесах

by Max

Ззовні – звичайний причіп, а всередині – приміщення для миття та прання.

Хмельничани створили для бійців 86 батальйону тероборони лазню на колесах і відправили її захисникам на південь України. Як йдеться у сюжеті ТРК «Місто», ідея виготовити таку лазню виникла у підприємця Володимира Зюськіна пів року тому. Долучилися до її створення інші підприємці разом працівниками «Хмельницькзалізобетон».

У пересувну лазню перетворили морський контейнер, розміром 6х3 метри. Змонтували обігрів бані, щоб була подача гарячої води. Встановили дві пральних машини. Усередині все оздобили, утеплили та поставили перегородки. Одночасно там можуть митися шість осіб. Загалом за день роботи помитися і попрати речі у лазні зможуть близько сотні військових.

«У нас була ціль – швидкий нагрів води. За годину і 20 хвилин маємо 700 літрів гарячої води. І процес йде безперервно. Хлопці миються, а вода гріється. Є генератор для подачі води, твердопаливний котел, плюс стоїть тен. Якщо дров немає – генератор буде тагрівати тен. Усе повністю мобільне. Усе, щоб хлопці, коли вилізли з тих окопів і болота, хоч трохи відчули себе в чистоті і порядку», – говорить Володимир Зюськін.

Тепер підприємець хоче виготовити машину-холодильник.

Приблизна вартість пересувної лазні – близько 400 тисяч гривень. Орієнтовно 70 тисяч гривень зібрали завдяки оголошенням в фейсбуці, решту додали представники бізнесу та благодійного фонду.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.