Головна Новини Хмельницька співачка Yana Svoya вперше за рік випустила нову пісню

Хмельницька співачка Yana Svoya вперше за рік випустила нову пісню

by Max

До створення пісні долучилась місцева співачка ANJA.

Хмельницька співачка Yana Svoya (Яна Загоруйко) вперше за рік презентувала нову пісню. Вона отримала назву “Think about it”. Пісня вже з’явилась на ютубі.

Разом з Yana Svoya композицію виконала ще одна хмельницька співачка ANJA.

Пісня “Think about it” — це роздуми перед сном про сенс життя та стосунки: про труднощі, які треба подолати, майбутнє та флешбеки минулого.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Нагадаємо, що у 2021 році Яна Загоруйко була учасницею шоу “Голос Країни”. Того ж року співачка взяла участь у концерті та аукціоні на підтримку дворічної Софії Коваль, якій збирали кошти на лікування.

Після початку повномасштабного вторгнення Яна Загоруйко разом з Мистецькою сотнею Хмельницького організувала кілька благодійних концертів на підтримку Збройних Сил України.

Також нагадаємо, що минулого тижня хмельницькі виконавці Олег Шкарпета (Шугар) та Вікторія Гунченко (TORIЯ) представили спільний кліп “Дим”.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.