Головна Новини Хмельницька прокуратура передала ЗСУ гроші, які стягнула з підозрюваного у наркоторгівлі

Хмельницька прокуратура передала ЗСУ гроші, які стягнула з підозрюваного у наркоторгівлі

by Max

Загалом від початку масштабної війни на потреби військових перерахували 880 тисяч гривень арештованих коштів.

Хмельницька обласна прокуратура передала на потреби Збройних Сил України ще 50 тисяч гривень. Це була застава, яку стягнули з обвинуваченого за те, що він не прийшов до суду. Про це повідомили у пресслужбі органу правосуддя.

За її інформацією, обвинуваченому в незаконному обігу наркотиків суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Щоб вийти з-під варти, чоловік вніс 50 тисяч гривень застави. Однак він не прийшов на судове засідання та не повідомив про причину цього.

«Суд задовольнив клопотання прокурора й змінив обвинуваченому запобіжний захід. Також стягнув на користь держави суму застави. Ці кошти будуть перераховані на спеціальний рахунок для підтримки Збройних Сил України», — зазначили представники прокуратури.

Вони додають, що загалом від початку масштабної війни Хмельницька обласна прокуратура забезпечила перерахунок на потреби військових 880 тисяч гривень арештованих коштів і застав. А також — чотири автомобілі, бензовоз, пальне, спирт та тепловізор, які були речовими доказами у низці кримінальних проваджень.

Читайте також: У Кам’янці-Подільському затримали молодика, який вбив свого батька

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.