Головна Новини Хмельниччина перетнула епідемічний поріг за захворюваністю на ГРВІ та грип

Хмельниччина перетнула епідемічний поріг за захворюваністю на ГРВІ та грип

by Max

Найбільше хворіють діти віком від 5 до 14 років та дорослі – від 30 до 64.

На Хмельниччині захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції перевищила епідемічний поріг. За тиждень кількість зафіксованих випадків перетнула поділку у 10 тисяч. Про це повідомив сайту «Є» головний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич.

«Захворюваність в області збільшилась на понад 36%, порівняно з минулими тижнями. Щоб надалі запобігти її поширенню, цю інформацію ми передаємо для місцевих органів самоврядування і виконкоми ухвалюють відповідні рішення. Ці рішення, зокрема, стосуються переведення шкіл на дистанційне навчання», – зазначив головний санітарний лікар Хмельницької області.

За його словами, показник захворюваності від загальної кількості населення наразі є незначним. Він складає 0,9 відсотка. «Але швидкими темпами вже два тижні йде ріст. Цього тижня цього зафіксовано понад 10 тисяч випадків. Це на 2,5 тисячі більше, ніж минулого», – додає Микола Габрикевич.

Найбільше хворіють діти від 5 до 14 років. Таких випадків в області зафіксували понад 3,5 тисячі. Ще майже 3,5 тисячі осіб, що захворіли,– у віковій групі від 30 до 64 років.

Нагадаємо, що рішення про впровадження протиепідемічних заходів у закладах освіти ухвалили у чотирьох громадах. Першими перейшли на дистанційну форму навчання у Нетішині, потім – у Славуті. Вчора, 29 січня, до них доєднались також Старокостянтинів та Ізяслав.

Читайте також: У нетішинській поліклініці з’явився рентген-апарат, який зводить до мінімуму шкоду від опромінення

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.