Головна Новини Хмельничанин Павло Гула отримав премію Верховної Ради України

Хмельничанин Павло Гула отримав премію Верховної Ради України

by Max
Хмельничанин Павло Гула отримав премію Верховної Ради України

Премією відзначено 10 українців, які борються за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Хмельничанин Павло Гула, професійний боксер, а нині військовослужбовець, який боронить Україну від ворогів, отримав премію Верховної Ради України за за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Хмельницької міської ради.

«Вітаємо головного спеціаліста управління молоді та спорту Хмельницької міської ради, молодшого сержанта Павла ГУЛУ з присудженням у 2023 році Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування», – написали на сторінці управління у фейсбуці.

Додамо, що премією відзначено 10 українців, які борються за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, очищають українську землю від окупантів, здійснюють волонтерську діяльність щодо підтримки Збройних Сил України та громадян України, які постраждали від російської агресії.

Читайте також: «HOPE» (НАДІЯ): у Хмельницькому відкриють виставку світлин українських та світових фотографів

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.