Головна Новини Хмельничани влаштують забіг на підтримку спепризначенців

Хмельничани влаштують забіг на підтримку спепризначенців

by Max

Збиратимуть гроші на техніку, яку передадуть захисникам з 8-го полку.

У Хмельницькому вчергове влаштують благодійний забіг, щоб підтримати українських захисників. Цього разу спортивну подію проведуть, аби допомогти Силам Спеціальних операцій, тобто спецпризначенцям.

Як повідомляють організатори заходу, збиратимуть гроші для придбання лазерних фар та планшетів, які терміново необхідні для підсилення захисту наших територій для 8-го окремого полку спеціального призначення.

Забіг у Хмельницькому пройде 3-го червня. Початок о 16.00 навпроти кінотеатру Шевченка. Дистанція для дорослих – 1 км, дитячий забіг – 200 метрів. Донат – 300 гривень. Також можна долучитися до події онлайн. Реєстрація за посиланням.

На учасників забігу очікують колекційна патріотична медаль, фотозона, де можна буде зробити пам’ятні фото з захисниками та військовою технікою, концерт і показові виступи від талановитих дітей та спортивних гуртків, аніматори, ігрові зони, флешмоби та різноманітні активності для дітей.

Додамо, наприкінці квітня на благодійному забігу для прикордонників хмельничани зібрали понад 300 тисяч гривень.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.