Головна Новини Хмельничани проводять останню дорогу бійця Василя Остап’юка

Хмельничани проводять останню дорогу бійця Василя Остап’юка

by Max

Герою назавжди залишиться 34 роки…

Вчора, 14 червня, мешканці Хмельницької громади попрощалися зі своїм земляком солдатом Василем Остап’юком. Про це повідомляють у Хмельницькій міській раді.

«Чоловік на початку повномасштабного вторгнення повернувся з-за кордону та взяв до рук зброю, щоб боронити країну. Загинув воїн під час виконання бойового завдання 8 червня на Запорізькому напрямку», – йдеться у дописі міської ради на офіційній Фейсбук-сторінці.

У Героя залишилася цивільна дружина і 4-річна донька. Про це повідомляє МТРК «Місто».

«У нас було дуже багато планів, ми хотіли ще одну дитину, хотіли поїхати на море…» – каже дружина загиблого Ганна. Вона також розповіла журналістам телерадіокомпанії, що майже місяць тому Василь повернувся в стрій після осколкового поранення в руку. Тоді їм вдалося недовго побути разом.

Тітка бійця Ольга повідомила, що Василь Остап’юк дуже рано втратив обох батьків, і його вихованням займалися дідусь із бабусею. Зростав хлопець в селі Малі Калетинці на Білогірщині. 

У Хмельницькій міській раді зазначили, що поховали Героя на Алеї Слави у мікрорайоні Ракове.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Вічна слава Захиснику.

Щирі співчуття рідним і близьким.

Нагадаємо, що загинув 26-річний воїн Олег Бохонок з Волочищини

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.