Головна Новини Хмельничанку Інну Ящук призначили тимчасовим держсекретарем МВС

Хмельничанку Інну Ящук призначили тимчасовим держсекретарем МВС

by Max

На посаді вона замінить Юрія Лубковича, який загинув в авіакатастрофі у Броварах.

Кабінет міністрів тимчасово покладав виконання обов’язків державного секретаря Міністерства внутрішніх справ на Інну Ящук. Про такі кадрові рішення написав представник уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук у своєму Telegram-каналі.

Обов’язки державного секретаря МВС вона виконуватиме замість Юрія Лубковича, який загинув 18 січня в авіакатастрофі на Київщині.

До цього Інна Ящук була на посаді директора Департаменту освіти, науки та спорту МВС.

Що відомо про Інну Ящук

Народилася Інна Петрівна 4 вересня 1972 року у Хмельницькому. Здобувши вищу освіту в Кам’янець-Подільському державному педінституту імені Затонського, вона почала будувати кар’єру освітянина. До нового призначення вона впродовж кількох років працює деканом факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Восени 2020 року Інна Ящук балотувалася від президентської партії «Слуга народу» на посаду Хмельницького міського голови. Однак на виборах вдруге переміг Олександр Симчишин, набравши 86,83 відсотка голосів виборів. Натомість Інна Петрівна змогла посісти друге місце на «мерських» перегонах з результатом у 4,9 відсотка. Втім, тоді вона змогла стати депутаткою Хмельницької міської ради, очолюючи партійний список «Слуги Народу».

Восени 2021 року Інна Ящук стала начальницею державної установи — обласного управління Національної соціальної сервісної служби України. Вона перемогла на конкурсі на цю посаду.

Нагадаємо, вранці 18 січня у Броварах Київської області розбився гелікоптер ДСНС, на борту якого перебувало керівництво МВС. Гвинтокрил впав близько між дитячим садком і житловим будинком. Внаслідок авіакатастрофи загинули понад двадцять людей. Відомо, що серед них є двоє хмельничан: міністр внутрішніх справ Денис Монастирський і заступниця керівника патронатної служби МВС Тетяна Шутяк.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.