Головна Новини Хмельничанка надіслала шахраям свої коштовності для «заговору» на удачу

Хмельничанка надіслала шахраям свої коштовності для «заговору» на удачу

by Max
Хмельничанка надіслала шахраям свої коштовності для «заговору» на удачу

Вона також платила за онлайн-консультації ворожці, щоб та притягнула до неї успіх і сімейний добробут.

Правоохоронці розслідують факт шахрайства, в результаті якого від «зняття» порчі з прикрас постраждала хмельничанка. Про це інформують у поліції Хмельницької області.

«Окрім того, що потерпіла неодноразово сплачувала своїй онлайн-гуру чималі суми за консультації, то ще й відправила поштою коштовності для «замовляння» на удачу. Та після цього сеанси скінчились», – зазначили правоохоронці.

Попередньо вдалося встановити, що «потерпіла певний час спілкувалася онлайн зі своєю «наставницею», яка за чималі кошти нібито притягувала до неї успіх та сімейний добробут.. Для ще більшого ефекту хмельничанці запропонували відправити поштою коштовності, щоб провести над ними магічні ритуали. Жінка так і зробила. Та після цього онлайн-сеанси завершились.

Поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом шахрайських дій і з’ясовують усі обставини події.

Читайте також: Загибель риби у Південному Бузі: екологи говорять про забруднення річки

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.