Головна Новини Хмельничанка Марина Круть презентувала пісню, яка наснилась їй уві сні

Хмельничанка Марина Круть презентувала пісню, яка наснилась їй уві сні

by Max

Співачці вперше у дорослому житті наснилась музика.

Сьогодні, 12 квітня, відбулася презентація нової пісні хмельничанки Марини Круть (відома, як проєкт «KRUTЬ»). Вона називається «Квітну з тобою». Пісня розміщена на Youtube-каналі співачки.

“Пісня “Квітну з тобою” наснилась мені у лютому, коли я перебувала у своєму канадському турі. Близько 5-ої ранку мені снився сон, де два чоловічих голоси під супровід контрабасу співали: “І навіть коли мене нема, і навіть коли я з тобою”, – розповідає співачка в описі до відео.

За її словами, до цього випадку, в останнє музика їй снилась в дитинстві.

“Я могла чути цілі партитури оркестру. Навіть записувала ноти опісля пробудження. Та, на жаль, до цього моменту їх не вдавалось втілити в реальність. Я прокинулась в шоці, що до мене знову повертаються дитячі сни. Я записала мелодію і просто далі лягла спати, і забула про це знову на місяць. Не знаю, про що ця пісня. Вона просто мені приснилась”, – зізналась співачка.

Нагадаємо, наприкінці лютого Krut записала пісню “Десятка”, яку заспівала разом з реп-гуртом Kalush.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.