Головна Новини Хмельничан запрошують на екологічні заходи для корисного відпочинку

Хмельничан запрошують на екологічні заходи для корисного відпочинку

by Max

Із настанням періоду літніх канікул, навчальний центр поводження з відходами «Гуфі-центр» збільшив кількість заходів для дітей та дорослих.

Окрім вже звичних екскурсій, щотижня працівники Центру запрошують дітей та дорослих на різноманітні заходи, серед яких перегляд фільмів та мультфільмів, а також майстеркласи.

«Всі заходи, які відбуваються у нашому Центрі, безпосередньо пов’язані з тематикою захисту довкілля, – розповідає його координаторка Світлана Каритун. – В червні плануємо перегляд кінофільму для більш дорослої аудиторії. А також низку майстеркласів – розпис тканинних торбинок та скляних баночок, виготовлення іграшок зі вторинної сировини. Всі анонси будемо розміщувати у наших соцмережах».

Як зазначають працівники, влітку аудиторія «Гуфі-центру» збільшується: на пізнавальні екологічні екскурсії приходять групи дітей з різноманітних літніх та навчальних таборів. Проте, навчальний простір з п’ятьма залами із самого початку був розрахований як на дитячу, так і на дорослу аудиторію міста.

Влітку аудиторія «Гуфі-центру» збільшується: на пізнавальні екологічні екскурсії приходять групи дітей з різноманітних літніх та навчальних таборів

За словами Світлани Каритун, від дня заснування Центру з осені 2021, станом на сьогодні до нього вже завітало 13 тисяч осіб. І з кожним днем кількість людей тільки зростає. Тому що це цікавий новітній простір, в якому в пізнавальній формі розповідають про важливі речі для навколишнього середовища. Головна ціль – не тільки проінформувати суспільство про існуючі проблеми, а й запропонувати дієві методи для їх вирішення.

Навчальний простір Центру з п’ятьма залами із самого початку був розрахований як на дитячу, так і на дорослу аудиторію міста

«Ми розповідаємо не тільки про сортування як один із основних видів боротьби зі сміттям. Ми також навчаємо, як можна зменшити кількість відходів, використовуючи в своєму повсякденному житті багаторазові альтернативи. І говоримо, що більшість того одноразового, що ми використовуємо, це зло для нашого довкілля. Також ми говоримо про можливості повторного використання речей», – зазначає пані Світлана.

У Центрі навчають не тільки сортуванню сміття, але й свідомому зменьшеню кількісті відходів

І додає, що робота «Гуфі-центру» також певним чином впливає на свідомість людей: вони починають задумуватися про те, що вже зараз можна починати змінювати свої звички, щоб майбутнє міста, в якому вони живуть, було набагато чистішим.

За останні роки еко-свідомість хмельничан змінилася на краще, відмічають працівники екологічної сфери міста. Цю тенденцію відслідковують у високих показниках сортування пластику та скла, а також по кількості відвідувань хмельничанами екобусу. До речі, з розкладом його курсування на червень можна ознайомитися тут.

Читайте також: Подорожуємо Хмельниччиною: водоспад Бурта – мальовниче диво на Дунаєвеччині

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.