Головна Новини Гурт «Лісапетний батальйон» презентував пісню про заздрісну сусідку

Гурт «Лісапетний батальйон» презентував пісню про заздрісну сусідку

by Max
Гурт «Лісапетний батальйон» презентував пісню про заздрісну сусідку

За першу добу відео з піснею забрало понад десять тисяч переглядів.

Лідерка гурту «Лісапетний батальйон» з села П’ятничани, що на Чемеровеччині, який відомий своїми веселими та жартівливими піснями, Наталя Фаліон презентувала пісню «Сусідка». Відео з цією піснею співачка виклала на своєму Youtube-каналі. За перший день воно вже зібрало понад десять тисяч переглядів.

Як розповіла Наталія Фаліон в описі до пісні, раніше ця пісня існувала лише в домашній версії під баян. Тепер ж гурт почав співати цю пісню на концертах в оновленій версії.

«Раніше я викладала пісню «Сусідка» на своєму каналі. Проте, то була лише проба, версія під баян. Зараз ми вже зробили аранжування і виконуємо цю пісню на концертах. То ж, до вашої уваги прем’єра пісні. Сподіваюсь усі зрозуміють про яку саме сусідку йде мова», – зазначила співачка.

Нагадаємо, що наприкінці травня 2023 року гурт випустив композицію під назвою «ЗСУ», в якій звучав реп від солістки гурту Наталії Фаліон.

Також минулого року «Лісапетний батальйон» та Наталія Фаліон заспівали про досвід років. А на початку 2024 року у гурту з’явилась пісня про маму. Відео на цю пісню зібрало понад 270 тисяч переглядів на Youtube.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.