Головна Новини Гурт «Чумацький Шлях» під час музичного туру назбирав на пікап для військових

Гурт «Чумацький Шлях» під час музичного туру назбирав на пікап для військових

by Max

Музиканти відіграли благодійні концерти у восьми містах України, під час яких на аукціон виставляли різні артефакти від військових.

Хмельницька музична формація «Чумацький Шлях» під час нещодавнього всеукраїнського туру збирала кошти на автівку для 54-ї окремої механізованої бригади. Загалом музиканти відіграли вісім благодійних концертів у різних містах України.

Під час виступів артисти проводили благодійні аукціони, на яких продавали передані від військових різні артефакти – кулеметні і артилерійські гільзи, тубуси, музичні інструменти. А суперлотом став тубус від переносного протитанкового ракетного комплексу «Джавелін», котрий був проданий за 16 тисяч гривень на концерті у Хмельницькому. Більшість лотів були розфарбовані патріотичними та авторськими малюнками, які виконала художниця Поліна Строян.

Тубус від переносного протитанкового ракетного комплексу «Джавелін» був проданий за 16 тисяч гривень на концерті у Хмельницькому. Фото: з фейсбуку гурту “Чумацький Шлях”

Кошти «Чумацький Шлях» збирали спільно з благодійним фондом «Фонд Людей». В підсумку вдалося привезти з туру 255 тисяч гривень, за які музиканти вже придбали необхідний пікап. Звіт про роботу, а також відеоподяку від військових музиканти опублікували на своєї офіційній сторінці у фейсбуці.

Зі всеукраїнського туру музиканти привезли пікап для 54-ї окремої механізованої бригади. Фото: з фейсбуку гурту “Чумацький Шлях”

«Ми тепер остаточно знайшли для себе відповідь на питання «Чи доречна музика під час війни?». Ми на власному досвіді побачили, що концерти – це не лише емоційна розрядка, а й можливість допомогти нашим захисникам. Це нас мотивує розвиватись і рухатись далі. У цьому турі на наших концертах були й хлопці, які повернулись з фронту. Хтось на реабілітацію, а хтось у відпустці. Після виступів багато хто підходив і казав, що музика їм потрібна. Так, я розумію, що це не може вилікувати. Але знеболити на якийсь час точно може. В цьому ми переконались і коли виступали з акустичною програмою для поранених бійців у госпіталях», – розповів вокаліст групи «Чумацький Шлях» Сергій Строян.

Читайте також: Зенітні прожектори для роботи ППО: волонтери просять долучитися до збору

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.