Головна Політика Гуменюк розповіла, коли РФ може завдати нового удару

Гуменюк розповіла, коли РФ може завдати нового удару

by Max

Війська РФ можуть завдати чергового ракетного удару протягом дня 9 травня зважаючи на «символізм», але «ворог може вичекати і вдатися до атаки вночі, або вже наступного дня», зазначила речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

«Ми говоримо про те, що ворог продовжуватиме тероризувати і спрямовувати свої зусилля на те, щоб тримати в напрузі населення протягом щонайменше сьогоднішнього дня точно. Тому треба уникати скупчень людей, дійсно свідомо ставитися до небезпеки, яку окупанти наразі несуть», – каже Гуменюк.

За її словами, наразі в Чорному морі корабельне угрупування армії РФ складає 18 одиниць, із яких п’ять ракетоносіїв. З урахуванням того, що «вночі росіяни трохи відстрілялися, але ще щонайменше 28 ракет типу «Калібр» вони тримають напоготові».

«Вони мали потужні плани на 9 травня, щоб прозвітувати про свої якісь «перемоги», знаємо про їх тяжіння до символізму тощо. Дійсно, продемонструвати техніку на парадах вони не можуть, то хотіли на полі бою. Але й тут зазнали поразки. Тому ворог буде шукати будь-яку іншу «перемогу», – зазначила Гуменюк.

Вона не виключила, що «тилові регіони України можуть опинитися під загрозою ракетних атак», в тому числі і протягом дня 9 травня.

У ніч на 8 травня влада Києва повідомляла про атаку безпілотників, щонайменше п’ятьох постраждалих і руйнування через падіння уламків збитих БПЛА.

Українська розвідка раніше попередила про ймовірність російських провокацій із нагоди 9 травня, коли в Росії відзначають День перемоги.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.