Головна Life style Горіхи з медом: корисна порція вітамінів 1 ложці

Горіхи з медом: корисна порція вітамінів 1 ложці

by Max
Горіхи з медом: корисна порція вітамінів 1 ложці

Горіхи у поєднанні з медом — це не лише дуже смачно, а й корисно. Осінній сезон потребує підтримки імунітету — така суміш ідеально підійде для профілактики багатьох хвороб, покращить самопочуття, стане доповненням до чаювання. А якщо баночку з горішками та медом гарно оформити, то вона може стати відмінним подарунком для близьких людей.

Подробиці

Для початку візьміть улюблені горіхи. Найбільш доступним варіантом наприкінці вересня та на початку жовтня є волоські горіхи. Але ви можете придбати й інші ядра або ж знайти у лісі ліщину, що смакує, як золотий делікатес.

Горіхи треба очистити, промити та висушити. Важливо знати, що саме замочені горіхи найбільш корисні. Проте щоб із медом довше зберігалися у холодильнику, то треба висушити від води.

Наповніть банку горіхами по горловинку. Залийте рідким, якісним медом. Закрийте щільно кришкою та відправте у холодильник на витримку — на 7-8 годин.

З метою профілактики простудних захворювань та підвищення імунної системи захисту організму отримані ласощі рекомендується вживати щодня по одній столовій ложці протягом місяця. У період лікування певного захворювання рекомендоване дозування може бути збільшено вдвічі.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.