Головна Life style Фото доводять: Чорнобильський птах-експерт у мистецтві маскування, підбираючи вражаючі здібності бігу та непомітності

Фото доводять: Чорнобильський птах-експерт у мистецтві маскування, підбираючи вражаючі здібності бігу та непомітності

by Max

В Чорнобилі показали рідкісного птаха, який володіє унікальними навичками маскування. Мова йде про деркача, якого часто чують, але рідко бачать.

Як повідомляє KURAZH, про це йдеться на сторінці Чорнобильського заповідника у Facebook.

Унікальні здібності маскування

Експерти зазначають, що деркач володіє гучним і різким голосом, але веде прихований спосіб життя. Цей птах відноситься до найгаласливіших представників родини пастушкових і його крик можна почути навіть на відстані до 1 км.

Нічні мандрівники

Під час перельотів у весняний та осінній періоди, деркачі мандрують ночами і часто самотньо, тому визначити їх прильот є великим викликом.

Вправність і розміри

Цей птах рідко злітає, він більше спирається на біг, проявляючи високу швидкість і вправність у проникненні через густу траву. Хоча деркач має значний розмір, схожий на перепела або доросле курча, він здатний добре ховатися від очей спостерігачів.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.