Головна Life style Фокс приголомшила на Ярмарку моди Vogue у червоній латексній сукні: Дивовижні знімки.

Фокс приголомшила на Ярмарку моди Vogue у червоній латексній сукні: Дивовижні знімки.

by Max

У рамках особливого модного заходу, організованого британським журналом Vogue, відбувся показ, присвячений неперевершеним стилям останніх 50 років.

Як повідомляє KURAZH, про це пише Daily Mail.

Одна з головних зірок вечора – Юлія Фокс, прогулювалася по подіуму разом з відомими моделями, такими як Ельза Хоск та Тіна Кунакей, демонструючи найяскравіші образи.

На показі були представлені модні тенденції минулих десятиліть, від панк-рок стилю 1970-х до спортивних образів 1980-х, а також витонченого мінімалізму 1990-х і розкіші 2000-х.

Фокс вразила всіх своїм вишуканим вбранням. Вона блищала в червоній латексній сукні з ефектним пуфом на стегнах і мок-горловиною. Задня частина сукні була прикрашена червоними паєтками.

Також Юлія доповнила свій стильний образ невеличкою червоною сумочкою та чорними високими черевиками, які довершували її вигляд.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.