Головна Новини Фігурантка справи привласнення коштів банку «Аркада» хоче придбати будівлю на Хмельниччині за 25 мільйонів

Фігурантка справи привласнення коштів банку «Аркада» хоче придбати будівлю на Хмельниччині за 25 мільйонів

by Max
Фігурантка справи привласнення коштів банку «Аркада» хоче придбати будівлю на Хмельниччині за 25 мільйонів

Це була третя за останній рік продати будівлю кінотеатру.

Шепетівська міська рада провела нові торги на продаж будівлі міського центру культури та дозвілля імені Островського. За будівлю пропонують 25 мільйонів гривень, це майже на три мільйони гривень більше, ніж було на попередньому аукціоні. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про продаж будівлі міського центру культури та дозвілля загальною площею 1826,80 квадратний метра, що знаходиться по вулиці Героїв Небесної Сотні, 50. Будівля зведена у 1965 році.

Колись в цій будівлі був розташований найбільший у місті кінотеатр, який мав два зали — червоний та блакитний, розраховані на однакову кількість глядачів — по 409 осіб.

Це вже не перша спроба продати будівлю. Раніше сайт “Є” ye.ua” писав, що перше рішення було прийняте в 2018 році. Тоді кінотеатр та земельну ділянку пло­щею 2173 квад­ратних мет­рів придбало ТОВ «Ви­роб­ни­че об’єд­нання «КМЗ» із Ки­єва. Вар­тість об’єк­та про­да­жу склала 3 міль­йони 371 ти­ся­ча 400 гри­вень.

За даними ЗМІ, у 2019 році суд розірвав угоду про купівлю будівлі кінотеатру та повернув її до власності міськради.

У липні міськрада поновила спроби продати будівлю. В результаті двічі провели аукціони, найбільші пропозиції були на рівні 23 мільйонів гривень, однак, переможці не сплачували запропоновані суми і їх дискваліфіковували.

І ось требя спроба. Наразі на продаж виставлені приміщення площею 1826,8 квадратних метра.

Варто зазначити, що під час першого аукціону у липні, за умовами, переможець мав виконати капітальний ремонт споруди і відновити роботу кінотеатру протягом двох років з моменту підписання договору купівлі-продажу. Крім того, поряд з будівлею кінотеатру майбутній власник мав організувати паркінг та схему дорожнього руху. Однак, зараз відновлення кінотеатру представники міськради вже не вимагають, які і організацію паркінгу. Для переможця є умова вкласти інвестиції в будівництво (капітальний ремонт, реконструкція або реставрація) протягом трьох років та ввести об’єкт у експлуатацію. Сума інвестицій не прописана.
 
В торгах взяли участь вісім учасників. Найбільші пропозиції були у розмірі 23 та 25 мільйонів гривень. 23 мільйони гривень запропонував ФОП Щукін Вячеслав Володимирович, а 25 мільйонів гривень – ФОП Бондарчук Анжела В’ячеславівна.

За даними порталу YouControl, Анжела Бондарчук – є серед обвинувачених у справі привласнення коштів колишнього банку “Аркада”.

За даними медіа, обвинувальний акт стосується ексголови правління АТ АКБ “Аркада” Костянтина Паливоди та восьми співучасників, в тому числі Анжели Бондарчук. Їх звинувачують у привласненні грошових коштів фондів фінансування будівництва у сумі 72 мільйони гривень.

Згідно з матеріалами досудового розслідування, Паливода разом зі спільниками розробив та реалізував схему привласнення грошових коштів фондів фінансування будівництва житлових комплексів “Еврика” та “Патріотика”, управителем яких є АТ АКБ “АРКАДА”.

Шляхом видачі кредиту та подальших операцій через компанії, не пов’язані з “Аркадою”, але підконтрольні Паливоді, з фондів фінансування будівництва були виведені кошти у сумі 50 мільйонів гривень.

За аналогічною схемою, під виглядом кредитування товариства під заставу неіснуючого майна із активів банку, було виведено ще 22 мільйони гривень. Таким чином банку заподіяно шкоди на загальну суму 72 мільйони гривень.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.