Головна Новини Двоє хмельницьких виконавці презентували спільний кліп «про ромашки»

Двоє хмельницьких виконавці презентували спільний кліп «про ромашки»

by Max

Це вже друга спільна пісня Шугара та Вікторії Гунченко.

Хмельницькі виконавці Олег Шкарпета (Шугар) та Вікторія Гунченко (TORIЯ) представили вже другий спільний кліп, який має назву «Ромашки». Відео вже з’явилось на Youtube-каналі Шугара.

Ця колаборація є цікавою через те, що сучасна манера виконання пісень Шугаром поєдналась з народним вокалом Вікторії Гунченко. Перша їх спільна пісня має назву “Дим” і зібрала майже сто тисяч переглядів на Youtube.

І ось вийшла нова композиція.

“Цей трек був написаний, ще до попереднього спільного релізу “Дим”, але в останній момент ми вирішили його відкласти. І ось нарешті сьогодні прийшов його час. Це пісня про глибокий зв’язок між людьми які знають одне одного вже дуже давно, про комфорт бути з тим, хто тебе розуміє”, – йдеться в описі до пісні.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Нагадаємо, сайт “Є” раніше писав, що у 2017 році Вікторія Гунченко була переможницею конкурсу української патріотичної пісні та музики «Червона калина» в номінації «Народна пісня в сучасній обробці».

Минулого року співачка записала вокальну партію для пісні метал-гурту Surface Tension “Марічка”.

Що стосується Шугара, то минулого літа він презентував трек “Віддаю Притулі”, який зібрав понад півмільйона переглядів.

В серпні 2023 року в співака вийшов трек “Поверхи”.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.